Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

bookofraBook of Ra Deluxe slot

Starożytni Egipcjanie wierzyli, że Ra był najważniejszym z bogów, a także władcą ludzi. Według mitologii egipskiej bóg Słońca Ra stworzył świat oraz strzegł ładu we Wszechświecie. Jeden z archeologów podczas wykopalisk w Egipcie natknął się na liczącą wskazówkę prowadzącą do miejsca ukrycia liczącej tysiące lat księgi, która według badaczy może być zaginioną Księgą Ra. Spisano w niej najpotężniejsze zaklęcia oraz formuły mogące zapewnić człowiekowi m. in. nieśmiertelność czy dozgonne bogactwo… Dołączcie do ekscytującej wyprawy archeologicznej, by odkryć sekrety Księgi Ra w grze Book of Ra Deluxe slot!

Book of Ra Deluxe slot produkcji koncernu Novomatic dostępna jest na naszej stronie internetowej w bezpłatnej wersji. Dołączcie do wybitnego archeologa w jego poszukiwaniach Księgi Ra!

Book of Ra Deluxe slot to trzyrzędowy, pięciobębnowy wideoslot z maksymalnie 10 liniami wygrywającymi. W grze zwyciężamy, jeśli utrafimy na kombinację minimum trzech identycznych symboli, widniejących na bębnach. W Book of Ra Deluxe slot zakręcimy takimi znakami jak: tajemniczą Księgą Ra (znak scatter), wizerunkiem archeologa, statuą przedstawiającą faraona oraz boginię Izydę, a także zaklętym skarabeuszem. Uzyskanie kilku symboli scatter aktywuje 10 darmowych spinów do wykorzystania w grze.

Book of Ra Deluxe opinie

bookofra-slotBook of Ra Deluxe slot przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom historii, w szczególności dziejów starożytnego Egiptu, ale nie tylko! Gra Book of Ra Deluxe slot to jeden z bestsellerów od firmy Novomatic, a grają w niego miliony graczy z całego świata. Teoretyczna wypłacalność wideoslota wynosi aż 94,26%, co oznacza, że szansa na wygraną jest naprawdę wysoka. Gorąco polecamy Book of Ra Deluxe slot!