Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

fruitsnsevensFruits’n Sevens slot

Nowoczesne wideosloty urzekają graczy różnorodnością i praktycznie nieograniczonym wyborem ze względu na tematykę gry. Mamy do wyboru sloty ze zwierzętami, podwodne, fantasy, sci-fi, historyczne, filmowe, mitologiczne itd., a producenci oprogramowania kasynowego prześcigają się w wymyślaniu co raz  to oryginalniejszych motywów przewodnich dla ich produkcji. Dobrze jest mieć wybór, to prawda, ale nigdy nie wolno zapominać o korzeniach! Pamiętacie jednorękich bandytów podźwiękujących radośnie w barach, knajpach i minikasynach? Fruits’n Sevens slot od Novomatic to wideoslot, który odwzorowuje klasyczną maszynę wrzutową. Zakręć owocami i rozbij bank w starym dobrym stylu w Fruits’n Sevens slot!

Fruits’n Sevens slot znajdziecie na naszej stronie internetowej w wersji nie wymagającej rejestracji ani żadnych dodatkowych opłat.

Fruits’n Sevens slot to trójrzędowy, pięciobębnowy wideoslot z pięcioma liniami wygrywającymi. Budowa Fruits’n Sevens slot jest nowocześniejsza i bardziej rozbudowana od klasycznego jednorękiego bandyty, jednak idealnie odwzorowuje motyw główny. W grze zakręcimy czerwoną siódemką, jabłkiem, arbuzem, kiwi, wisienkami, cytrynką, śliwką i pomarańczką. Szczęśliwe siódemki gwarantują najwyższą wygraną, a także posiadają funkcję jackpot.

W grze Fruits’n Sevens slot nie znajdziemy typowych dla nowoczesnych wideoslotów symboli jak wild czy scatter. Fruits’n Sevens slot posiada jednak bonusową minigrę, w której gracz ma za zadanie wspinać się po kolejnych szczeblach odwróconej piramidy. Im wyżej zajdziemy, tym wyższą premię otrzymamy.

Fruits’n Sevens slot opinie

fruitsnsevens-slotFruits’n Sevens slot produkcji Novomatic przeniesie nas w czasie i pozwoli zasmakować gry jak na prawdziwym jednorękim bandycie. Dodatkowe opcje jak np. funkcja jackpot oraz bonusowa minigra przenoszą rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Dzięki Fruits’n Sevens slot poczujecie klimat tamtych lat!