Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

bugsnbeesBugs’n Bees slot

Świat insektów jednych fascynuje, innych zaś doprowadza do apopleksji, a myśl o malućkich żyjątkach jest dla nich co najmniej odpychająca. Jednak nawet najwięksi tępiciele robactwa wszelakiego z przyjemnością zagrają w Bugs’n Bees slot produkcji koncernu Novomatic. Bugs’n Bees slot przeniesie Was do animowanego świata, w którym prym wiodą sympatyczne, mikroskopijne stworzonka. W tym mikroświecie znajdziemy jednak coś, co może być ogromne – wielkie wygrane! Poznajcie sekretne życie radosnych owadów w Bugs’n Bees slot!

Bugs’n Bees slot dostępny jest na naszej stronie w darmowej wersji, nie wymagającej rejestracji ani logowania.

Bugs’n Bees slot to trójrzędowy, pięciobębnowy wideoslot z 20 liniami wygrywającymi. W grze rozkręcimy symbole przedstawiające przeurocze, animowane robaczki. Zakręcimy pszczółką (symbol wild), rezolutnym żuczkiem, lekko zblazowaną ważką, skonfundowaną gąsienniczką, a także muzykalną biedronką. Symbol scatter w grze to złota nuta, która w odpowiedniej ilości (minimum trzy znaki) gwarantuje graczowi dodatkowe darmowe spiny na grę. Muzykalna biedronka może zdublować mnożnik. Symbol wild podmienia wszystkie inne znaki prócz znaku scatter i biedronki, by zwiększyć szansę wygranej.

Bugs’n Bees slot posiada dodatkową minigrę Gamble, w której to gracz wspina się po kolejnych szczeblach odwróconej piramidy, by zwiększyć ilość wygranych kredytów.

Bugs’n Bees slot opinie

bugsnbees-slotBugs’n Bees slot to przeuroczy wideoslot od firmy Novomatic, który zachwyci graczy nie tylko kolorystyką i przesłodkimi animowanymi robaczkami, ale także niezwykłą grywalnością. Bugs’n Bees slot zapewni Wam dawkę nie tylko świetnej zabawy i humoru, ale także doładuje Wasze kieszenie. Grajcie w Bugs’n Bees slot i wygrywajcie!