Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

columbusdeluxeColumbus Deluxe slot

Odkrycie w 1492 roku Ameryki było wydarzeniem przełomowym w historii świata. Gdyby w tamtych czasach istniała telewizja informacyjna, nadawałaby o tym zdarzeniu przez co najmniej miesiąc, przez 24 godziny na dobę, a Krzysztof Kolumb stałby się najsłynniejszą osobą na Ziemi. Columbus Deluxe slot to gra, w której mamy szansę wybrać się wraz z Kolumbem na odkrywczą wyprawę, przepłynąć Ocean Atlantycki, eksplorować nieznane dotąd lądy, a także wejść w posiadanie przeogromnych skarbów…

Columbus Deluxe slot produkcji koncernu Novomatic pozwoli Wam poczuć się jak prawdziwi odkrywcy! Wideoslota Columbus Deluxe znajdziecie na naszej stronie internetowej w bezpłatnej wersji. Pakujcie manatki i ładujcie się na pokład statku „Santa María”. Ahoj przygodo, Nowy Świat czeka na Was!

Columbus Deluxe slot to trójrzędowy, pięciobębnowy wideoslot z maksymalnie 10 liniami wygrywającymi. W grze zakręcimy następującymi symbolami: wizerunkiem Krzysztofa Kolumba, a także królowej Izabeli Kastyliskiej, królowej Kastylii i Leónu. Pozostałe znaki to: kunsztowny, drogocenny naszyjnik, sekstans (urządzenie do nawigacji morskiej), a także litery. Nie można nie wspomnieć o symbolu scatter (płynący statek w różnych ujęciach), który w odpowiedniej ilości na bębnach aktywuje darmowe spiny.

Dodatkową opcją Columbus Deluxe slot jest minigra gamble, w której możemy zgarnąć ekstra kredyty. Gracz ma za zadanie odgadnąć kolory kolejnych kart, czarne lub czerowe.

Columbus Deluxe slot opinie

columbusdeluxe-slotColumbus Deluxe slot produkcji Novomatic to wyśmienita gra, stworzona w hołdzie jednemu z największych odkrywców wszechczasów, Krzysztofowi Kolumbowi. Slot jest niezwykle grywalny, nieskomplikowany oraz daje wysoką szasnę na wygraną. Jak widać, podróże nie tylko kształcą, ale także pozwalają na niezły zarobek. Grajcie w Columbus Deluxe slot i  poczujcie się jak odkrywcy Nowego Świata!