Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

cool-wolfCool Wolf slot

Witaj w świecie Cool Wolf slot. Najnowszej i najlepszej grze wideo z wilkiem w roli głównej, sygnowanej przez Microgaming. Pięciobębnowa gra Cool Wolf slot, w układzie 5×3, gwarantuje aż 243 możliwość wygranej, a arcyciekawa oferta bonusowa oraz niebotyczne stawki do zgarnięcia, sprawią, że z radości będziesz wyć do księżyca. Cool Wolf slot wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy z wieloma dodatkowymi funkcjami, między innymi: wirującymi bębnami, darmowymi obrotami, posortowanymi dzikimi symbolami oraz wyjącymi dzikimi symbolami, które mogą przemienić w dziki cały bęben. Cool Wolf slot oferuje fantastyczne kreskówkowe wizualizacje, a mocno rockowy soundtrack podkreśla nieposkromiony, wilczy charakter gry. W automacie Cool Wolf, chodzi o to, żeby pomóc maniakowi zmienić się w super wilkołaka. Wszystko po to, żeby mógł dziko lawirować po mieście w towarzystwie dwóch atrakcyjnych dziewczyn. Żeby uczynić Twoją grę jeszcze bardziej lukratywną, Cool Wolf slot oferuje całą gamę dodatkowych premii. Podczas standardowej rozgrywki bonus o nazwie Howling Wild może zamienić bębny 2,3 i 4 w dzikie. Trzy albo więcej scatterów uruchamia darmowe spiny, których uzyskać można nawet dwadzieścia pięć, a cała wygrana trafia na Twoje konto bez ryzyka utraty już zdobytych środków. Co najlepsze, owa wygrana może zostać jeszcze dodatkowo pomnożona nawet dziesięciokrotnie.

Cool Wolf  slot opinie

cool-wolf-slotMnogość bonusów, wartka akcja oraz wielkie wygrane to najważniejsze zalety Cool Wolf slot. Cieszące oko efekty wizualne oraz gorąca muzyka dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę. Naprawdę warto zmienić się na chwilę w wilkołaka i dać się porwać szalonej, imprezowej nocy. Darmowe demo udostępniamy na naszej stronie.