Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

gladiatorGladiator slot

Gladiator slot to pięciobębnowa gra z dwudziestoma pięcioma liniami wypłat. I pod tym względem nie wyróżniałaby się od innych gier produkcji Playtech, gdyby nie fakt, że została w całości oparta na filmie Ridleya Scotta z 2000 roku. Słynny Gladiator zdobył aż pięć Oscarów, a zarobił ponad 400 milionów dolarów. Czy dla Ciebie Gladiator slot okaże się równie szczęśliwy? Sprawdź koniecznie! Jeśli jesteś fanem filmu Ridleya Scotta, będziesz niezwykle uradowany, grając w Gladiator slot. Usłyszysz tutaj autentyczną ścieżkę dźwiękową, a w tle zobaczysz monumentalne Koloseum. Twórcy gry, co pewien czas uraczą Cię prawdziwymi kadrami z filmu, umieszczając dodatkowo postaci filmowe na kafelkach. Jednak zamiast Maximusa, zobaczysz jedynie hełm gladiatora, który oczywiście uaktywnia adekwatny bonus o nazwie Gladiator. Wylosowanie tego symbolu wild na 2, 3 i 4 bębnie, pozwala na przejście do drugiego widoku. Tam znajduje się 9 hełmów, a pod każdym z nich kryje się nagroda. Istotne w Gladiator slot jest to, że symbol hełmu zastępuje wszystkie inne symbole poza scatterem. Scatter, który kryje się pod ikoną Koloseum, również uruchamia rundę bonusową. Tutaj można zyskać gotówkę, darmowe obroty z mnożnikiem oraz dodatkowe symbole scatter i wild. Ta bonusowa runda od Gladiator slot może przysporzyć Cię o istny zawrót głowy. Jeżeli będzie Ci mało, możesz skorzystać z przycisku GAMBLE. Obstawiając, jaka karta wypadnie, możesz podwoić swoją wygraną.

Gladiator slot opinie

gladiator-slotGłówną zaletą Gladiator slot, poza bonusami oczywiście, jest oparcie gry na filmie, co nie tylko uatrakcyjnia rozgrywkę, ale również czyni z graczy prawdziwych herosów, zaprawionych w kasynowych bojach. Zostań gladiatorem już dziś i wypróbuj darmowe demo z naszej strony.