Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

goldfactoryGold Factory slot

Przestrzeń przepełniona złotymi sztabkami plus rubaszna muzyka? To musi być Gold Factory slot od Microgaming. Gra posiada 5 bębnów i aż 50 linii wypłat, a zaprojektowana jest w taki sposób, żeby możliwości wygrywania pieniędzy było jak najwięcej. Zapewniają to przede wszystkim funkcja zatrzymywania obrotów oraz runda bonusowa. Nie mogłoby być inaczej, w końcu rozgrywka toczy się w fabryce pieniędzy. Na bębnowych sztabkach znajdują się różne symbole, wśród których są takie, których wylosowanie uaktywnia bonusy. Na przykład złota moneta w konfiguracji 3, 4, lub 5 uruchamia Gold Factory Bonus, natomiast symbol reaktor bonus powoduje dostęp do premii Boiler Room. To nie wszystkie możliwe bonifikaty oferowane przez Gold Factory slot. Równie dobrze możesz trafić na darmowe spiny i zyskać od 10 do aż 35 obrotów, z których wygrane podlegają podwojeniu. Niezwykle cenny jest również dziki symbol, w tym wypadku kafelek z logiem Gold Factory. Trafiony pięciokrotnie, gwarantuje wygraną o wartości 37,500 monet. Jak w większości gier produkcji Mikrogaming, symbol wild zastępuje wszystkie inne symbole w grze, za wyjątkiem scattera. Maksymalny możliwy zakład w Gold Factory slot to tysiąc monet, a funkcją, która przydaje się nad wyraz często jest możliwość zatrzymywania obrotów. Kiedy tylko zauważysz możliwość ustrzelenia atrakcyjnej konfiguracji, pozwalającej na dużą wygraną lub dodatkowy bonus, nie wahaj się wciskać przycisku STOP.

Gold Factory slot opinie

goldfactory-slotGold Factory slot jest atrakcyjny, zarówno pod kątem estetycznym, jak i finansowym. Należy śmiało powiedzieć, że gra jest po prostu ładna, co stanowi jej wielki atut, a dodatkowo daje możliwość rozegrania niezwykle emocjonującej rozgrywki. Posiada zatem wszystkie cechy porządnej gry slotowej. Możesz się przekonać już teraz, uruchamiając darmowe demo na naszej stronie.