Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

john-wayne John Wayne slot

Firma Playtech ma zamiłowanie do tworzenia serii automatów, nawiązujących do ikonicznych amerykańskich bohaterów fantastycznych, lub postaci rzeczywistych. Tym razem, bierze na celownik gwiazdę hollywoodzkich westernów – Johna Wayna i oddaje w Twoje ręce John Wayne slot. Każdy, kto choć raz oglądał film o Dzikim Zachodzie, słusznie może oczekiwać, że w John Wayne slot nie obędzie się bez licznych nawiązań do produkcji filmowych z Johnem Waynem oraz do samego Dzikiego Zachodu – głównego miejsca akcji wszystkich westernów. Grafika aż kipi od westernowych symboli: pustej, piaszczystej drogi czy drewnianych domów. Za symbol scattera odpowiada odznaka szeryfa, ale nie brak tu także innych, charakterystycznych symboli: kowbojskich butów i kapeluszy, rewolwerów czy bandanek. Wśród kafelków, umieszczonych na 25 liniach wpłat i 5 bębnach, znajdują się również bohaterowie, odgrywani przez Johna Wayna. Możesz zatem nie tylko wygrać wielkie pieniądze, ale również przypomnieć sobie najważniejsze role gwiazdora. Dzikim symbolem, jest ikona aktora, która, wykręcona w odpowiedniej kombinacji, ożywa i wydaje dźwięki. John Wayne slot nie byłby tak atrakcyjny, gdyby nie muzyka. W tle, graczom stale towarzyszy spokojna melodia, podkreślająca sielankowe życie na Dzikim Zachodzie. Do czasu, aż w grę nie pójdzie przycisk SPIN. Wtedy muzyka przyśpiesza, dostosowując się do tempa gry i podsycając emocje. Twoje ciśnienie może podskoczyć również za sprawą dodatkowej premii, zwanej Ranch. Wykręcenie bonusu sprawia, że John Wayne slot przenosi Cię na drugi ekran. Twoim zadaniem jest ustrzelenie jak największej liczby puszek, które kryją oczywiście dodatkowe pieniądze, obroty czy mnożniki. Ta bonusowa runda to po prostu strzał w dziesiątkę!

John Wayne slot opinie

john-wayne-slotZ całą pewnością JohnWayne slot jest grą, której nie można pominąć, a podobnie jak jej bohater, zasługuje na miano ikonicznej w świecie kasyn internetowych. Możesz ją wypróbować już dziś za pośrednictwem darmowego demo na naszej stronie.