Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

playboyPlayboy slot

Jeden z największych producentów gier online, Microgaming, ma w portfolio wiele ekscytujących, a przy tym unikatowych produkcji. Zachwycającą perełką w ofercie jest Playboy slot. Nazwa nie wskazuje bynajmniej na byle podrywacza, ale na imperium Hugh Hefnera. Playboy, luksusowa marka, kojarzona z seksownymi modelkami – króliczkami, wkracza do świata wirtualnego hazardu, co ucieszy szczególnie męską część użytkowników kasyn internetowych. Playboy slot to gra utrzymana w klimacie czasopisma. Pojawiają się tutaj kafelki z przepięknymi dziewczynami w skąpych strojach oraz gadżety podkreślające luksus i wysublimowanie całości. Wszystko po to, żeby gra nie wyglądała na wulgarną, przy całym swoim erotycznym zabarwieniu. Pięciobębnowy Playboy slot jest Ci w stanie zaoferować nie tylko ekscytujące widoki, ale również aż 243 sposoby na wygraną, w tym: dzikie symbole, running wild, scatters, dzikie noce, wirujące bębny oraz darmowe obroty. Po uruchomieniu bonusowej rundy Playboy Club, musisz pokonywać kolejne poziomy, żeby finalnie dojść do stopnia Platinium. Grę rozpoczynasz w towarzystwie zjawiskowej Kim, która z wejścia obdarowuje Cię dziesięcioma darmowymi spinami z pięciokrotnym mnożnikiem. Następnie, jej miejsce zajmuje przepiękna Sofia, z pulą piętnastu free spins oraz running wild. To jeszcze nie koniec, ponieważ zaraz po niej do gry wkracza zachwycająca Ashley. Ona również ma dla Ciebie niespodziankę – dwadzieścia darmowych obrotów z wirującymi bębnami. Do finału dochodzisz z uroczą Jullian, mając na koncie jeszcze dodatkowe dwadzieścia pięć kręceń. Co ciekawe, gra nie posiada standardowej linii wypłat. Playboy slot nie oferuje również jackpota progresywnego, ale wysokość wygranych jest na tyle obezwładniająca, że wcale się tego braku nie odczuwa.

Playboy slot opinie

playboy-slotNiezaprzeczalnie, dzięki wsparciu marki Playboy, wspaniałym bonusom oraz ekscytującej grafice, Playboy slot należy uznać za jeden z najlepszych produktów Microgaming. Wypróbuj już dziś za pomocą darmowego dema na tej stronie.