Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

ramses-2Ramzes II slot

Ramzes II slot to kolejny slot od firmy Novomatic, który przeniesie nas  do czasów, gdy na budowę piramid był dopiero brany kredyt hipoteczny. Ramzes II to jeden z najsłynniejszych władców starożytnego Egiptu, który zapisał się na kartach historii jako genialny przywódca. Jak na tamte czasy Ramzes II panował niezwykle długo, bo 66 lat, a sam dożył sędziwego wieku 91 lat. Nie ma co, piękny wiek! Ramzes II slot to pewnego rodzaju hołd dla tego sławetnego władcy, a także okazja do świetnej zabawy i zgarnięcie wysokich wygranych.

Przenieście się o trzy tysiące lat wstecz dzięki Ramzes II slot! Grę znajdziecie na naszej stronie internetowej w całkowicie bezpłatnej wersji.

Ramzes II slot to trójrzędowy, pięciobębnowy wideoslot z 9 liniami wygrywającymi. Zasady gry są proste – przyciskiem start wprawiamy w ruch bębny, na których widnieją symbole. Zwycięża ten, który utrafi na zwycięskie kombinacje. Rozkręcimy następujące symbole: wizerunek faraona Ramzesa II, drogocenny skarabeusz, posąg Anubisa i Horusa, wielbłąda, sfinksa, piramidy, a także stylizowane na egipskie hieroglify litery. Wizerunek Ramzesa II to symbol wild, podmieniający wszystkie inne znaki z wyjątkiem znaku scatter. Symbol scatter (skarabeusz) potraja mnożnik oraz w odpowiedniej ilości gwarantuje graczowi dodatkowe darmowe spiny.

Ramzes II slot posiada dodatkową minigrę, w której gracz ma za zadanie odgadnąć kolejne kolory kart  (czarne, czerwone).

Ramzes II slot opinie

ramses-2-slotRamzes II slot to gra skierowana nie tylko do wszystkich fanów Ramzesa II i starożytnego Egiptu, ale do każdego gracza, który ceni sobie dobrą rozrywkę i wysokie wygrane. Ramzes II slot przeniesie Was do zamierzchłych czasów, kiedy powstawały pierwsze gry hazardowe. Nie traćcie czasu, piasek już się przesypuje, a wygrane czekają!