Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

retro-reels Retro Reels slot

Retro Reels slot należy do bardzo popularnej i świetnie odbieranej serii gier o tym samym tytule, wyprodukowanych przez firmę Microgaming. Potyczka rozgrywana jest w standardowym układzie pięciobębnowym z trzydziestoma liniami wypłat. Wszystko, co należałoby powiedzieć o wizualnej stronie Retro Reels slot, zamyka się w płomiennym, neonowym logo, znajdującym się powyżej pola gry, oraz w ognistym cieple tryskającym z symboli. Wszystkie cechy klasycznych gier z oferty Microgaming zawierają się również w Retro Reels slot. Są to przede wszystkim liczne premie i kombinacje, między innymi: scattery, dzikie symbole, darmowe obroty z najwyższą premią do 440 tysięcy żetonów oraz wiele innych bonusów, na opisanie których nie starczyłoby tutaj miejsca. Jedną z najlepszych cech Retro Reels slot jest możliwość ponownego zakręcenia jednym bębnem, pozostawiając pozostałe w wygodnym układzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można nieco dopomóc szczęściu i zwiększyć szansę na wygraną. Co najważniejsze, dodatkowe obroty jednym bębnem mogą znaleźć zastosowanie również w trakcie trwania rundy bonusowej, która najczęściej jest realizacją premii w postaci dwudziestu pięciu darmowych spinów. Kręcenie w trakcie trwania bonusowej rozgrywki nie wyklucza zdobywania kolejnych premii gotówkowych za pomocą konfiguracji symboli. Retro Reels slot nie wyznacza żadnych górnych limitów, więc każde kręcenie może się dla Ciebie okazać zwycięskie. Najważniejsze, że cała nagromadzona w ten sposób gotówka, ląduje na Twoim koncie, a funkcja dodatkowego obrotu bębnem może jeszcze zwiększyć jej liczbę.

Retro Reels slot opinie

retroreels-slotPołączenie klasycznego automatu z nowoczesnymi rozwiązaniami premiowania graczy, zdecydowanie stawia Retro Reels slot w pozycji lidera wśród gier slotowych. Skorzystaj z darmowego dema na naszej stronie i sprawdź sam.