Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

throneofegyptThrone of Egypt slot

Egipt to ukochana destynacja większości Polaków. Hotel z basenem, wygodny leżak i pyszny drink w ręce, a do tego piramidy, wielbłądy i pustynia. Czegóż chcieć więcej? Chyba tylko wielkiej gotówki, żeby móc ją wydać w całości na wakacje marzeń. Do urlopu jednak wciąż daleko, a portfel świeci pustkami? Rozwiązaniem jest zakręcenie w Throne of Egypt slot, wirtualną grę, stworzoną przez Microgaming jakby specjalnie dla polskich graczy. Dzięki Throne of Egypt slot, już dziś będziesz mógł przenieść się do starożytności i odnaleźć ukryty skarb. Nietrudno się domyślić, że graficznie Tron Egiptu będzie posiadać wszelkie możliwe odniesienia do tej starożytnej krainy, a ścieżka dźwiękowa w tle przypominać będzie orientalne wschodnie rytmy. Przewaga żółci ma przywoływać obraz gorącego piasku, a kolumny po obu stronach pola gry – świątynię. Throne of Egypt slot to 5 bębnowa gra z 25 liniami wpłat. Co prawda, nie oferuje żadnej kumulacji, ale nadrabia atrakcyjnością bonusów i wysokością możliwych wypłat. Kafelek z logiem gry stanowi wild symbol i zastępuje wszystkie możliwe symbole, poza scatterem, reprezentowanym przez dwie walczące kobry. Trafienie węży w odpowiedniej konfiguracji, daje możliwość zdobycia darmowych spinów oraz podwojenia wszystkich dotychczasowych wygranych. Kafelek z Okiem Ra otwiera magiczną komnatę z bonusami. Throne of Egypt slot nie wyczerpuje w ten sposób puli premii do zgarnięcia. Czeka na Ciebie bowiem następna zagadkowa sala. Porażka w rozgrywce bonusowej nie przynosi Ci żadnej straty finansowej, ale sukces przybliża Cię do kolejnego pomnożenia gotówki. Od Twojego szczęścia zależy, jak dużego.

Throne of Egypt slot opinie

throneofegypt-slotTen slot to ponadczasowy klasyk, który posiada nie tylko fantastyczną atmosferę, ale również liczne możliwości wygranej. Throne of Egypt slot to gra idealna dla każdego miłośnika wielkich pieniędzy oraz wypoczynku w promieniach egipskiego słońca, którego namiastkę może poczuć, grając w darmowe demo na naszej stronie.