Oferujemy bonus bez depozytu w postaci 20 PLN i 30 darmowych spinów! Z naszego newslettera dowiesz się o unikalnych bonusach, poznasz sposoby na zwiększenie swoich wygranych oraz otrzymasz najświeższe wiadomości ze świata kasyn online! 

special

xmenX-men slot

X-men slot jest jedną z najnowszych gier z serii komiksowej, wyprodukowaną przez Playtech, specjalnie dla wszystkich fanów Marvela oraz hazardowej rozrywki. X-men slot, zaraz obok innych bohaterów serii – Iron Mana, Hulka, Avengersów i Fantastycznej Czwórki – jest postacią hitową, nic więc dziwnego, że marvelowski mutant doczekał się również swojego automatu do gry. I to automatu nie byle jakiego, bo oferującego dodatkowe super bonusy. W trybie Heroes posiada nieograniczoną liczbę free spins. Kręcić można zatem dotąd, aż na trzecim bębnie nie pojawi się postać Magneto. W trybie Villains darmowych spinów jest osiem, a kończą się, kiedy na trzecim bębnie wypadnie Profesor X. X-men slot posiada również jeszcze jedną, dodatkową funkcję: X-Feature. Wystarczy wylosować kafelki jednego z ulubionych bohaterów na bębnie 2,3 i 4, aby maszyna zwielokrotniła potencjalną wygraną aż do pięciu razy. To jeszcze nie wszystko. W trakcie gry, może zostać uruchomiony tajemniczy jackpot progresywny, który osiąga kwotę nawet 100,000$! Świetna grafika silnie konotuje z komiksem, a mroczne kafelki bohaterów oraz krótkie sygnały oznajmujące spin lub zwycięstwo, wprowadzają atmosferę grozy. X-men slot posiada pięć bębnów oraz 25 linii płatnych, a poza tradycyjnym wykręceniem trzech symboli, wylosowanie znaków wild lub scatter, umożliwia podwojenie zakładu, a nawet powiększenie go 200-krotnie.

X-men slot opinie

x-men-slotTo, co najbardziej pociągające w X-men slot, to przede wszystkim liczne sposoby na wygraną oraz możliwość zagrania w dwóch trybach gry. Niezwykle wciągająca jest również atmosfera. Tajemnicze jackpoty, mroczne przestrzenie i bohaterowie – to wszystko wpływa na fakt, że X-men slot to gra obowiązkowa! Na naszej stronie znajdziesz darmowe demo do wypróbowania gry już teraz.